Alsancak Günlük Kiralık Daire

Alsancak adeta İzmir’in eğlence merkezidir. Cafe, Bar, Lokantalar, turistleri gezdirmek için kullanılan faytonlar Alsancak’a ayrı bir hava katmaktadır. Yaz gelince yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bu yerde konaklama bir sorun değildir.

Ev Rahatlığı İle Karşılaştırılabilir Mi?

Alsancak günlük kiralık daire İzmir şehrine çözüm olmaktadır. Ekonomik ve konforlu daireler ev ortamını aratmamaktadır. Ev değiştirme ya da ev onarımında konuklar sadece bavullarıyla gelerek günlük ve iş hayatlarına devam etmekte, çocuklarının bu değişimden etkilenmelerini önlemektedirler. Alsancak günlük kiralık daire güvenlik sorununa kesin çözüm üretmiş, adli bir vaka yaşanması olanaksız kılınmıştır. 1+1 odaları olduğu gibi 2+1, 3+1 odalar da bulunmaktadır. 1 banyo, balkonu olan daireler 50 ile 90 m2 arasında bir alan arz etmektedir. Alsancak günlük kiralık daire aynı zamanda klima ile her mevsim yaşamı kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda klima kullanmayı tercih etmeyen konuklar için pencerelere de sineklik konulmuştur. Mutfakta buzdolabı, kahve makinası gibi her türlü mutfak gereçleri bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerine yakın olan Alsancak günlük kiralık daire mutfakta çalışabilmeyi de olanaklı kılar.

Günlük Kiralık Daireler İçin İyi Bir Örnek Var Mı?

Evet, var. Maia Boutique Hotel ve Alsancak Residence. Güvenirlik açısından lekesiz bir geçmişe sahip olan Maia Boutique Hotel ve Alsancak Residence dairleri adli bir vaka yaşamamıştır. Sessiz sakin bir ortam yaratırken aynı zamanda konukları için ses geçirmez yapı sunmaktadır. Alsancak günlük kiralık daire için seçilen renkler odalarda eşyalarla uyum sağlamakta konukların estetik duygularını zedelememektedir. Bu anlamda konuklar renk uyumu içinde huzuru bulmaktadır. Avin Boutique, Maia Suites, Sapphire Residence için seçilmiş olan renkler bunu ispatlamaktadır.

Günlük Kiralık Daireler Ekonomik Mi?

Alsancak günlük kiralık daire otelden daha ekonomiktir. Bu hem parasal açıdan hem de konfor açısından ekonomiktir. Özellikle Maia Boutique Hotel ve Alsancak Residence çok ekonomiktir. Ödemelerini konukların istediği şekilde ayarlayan Maia Boutique Hotel ve Alsancak Residence hizmetlerinin karşılığını kredi kartı, banka havalesi ya da nakitle almaktadır. Maia Boutique hotel geceliği 100 lira, Alsancak Residence ise geceliği 120 liradır.

Alsancak Günlük Kiralık Daire Nerede?

Alsancak günlük kiralık daire dışı tarihi olan hotel ve residence tüm merkezlere yakınlığı ile tanınmaktadır. Alsancak Gar bölgesinde ve Kıbrıs Şehitleri Cadddesinde bulunan lüks daireler; Hastaneye, Otobüs duraklarına, İZBAN istasyonuna ve Barlar sokağına 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.