Hakkımızda

Maia Boutique Hotel & Alsancak Residence

Uzun yıllardır İzmir ve Denizli'de faaliyet gösterdiğimiz konaklama, turizm ve inşaat sektöründe, tecrübemiz ve dürüstlüğümüzün bize sağladığı katma değerin karşılığı olarak verdiğiniz destek ile bu noktaya geldik..

Tatil ya da iş amaçlı seyahatlerinizde otel ve pansiyon konaklamaya alternatif olarak otel ve ev konforlarını birleştirerek günlük kiralık daire hizmeti sunmaktayız. İzmir'de merkezi konumlu dairelerimiz ulaşım açısından İzmir'in her noktasına alternatifi bol toplu ve özel taşıma seçenekleri bulunmaktadır.

Olanakları yüksek, tarih kokulu rum evleri ve merkezi konumlarıyla ziyaretçileri için birbirinden farklı dizayn edilen dairelerde konforu ve huzuru bir arada sunmaya devam ediyoruz

Hedefimiz bütün misafirlerimiz için bütçelerine uygun, çeşitli büyüklükte evler, daireler ve residanslar sunmak, bu hizmeti sunarken minimum fiyat, maksimum kalite, konfor ve hizmet sunmaktır. Ayrıca bütün hizmetlerimizde misafir merkezli hareket etmek, yüksek kalite ve konforu bütün misafirlerimizin ulaşabileceği fiyatlara sunmaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon yaptırabilirim?

Daireleri inceledikten sonra sitemizde yer alan telefonlarımızdan bize ulaşarak ya da site üzerindeki rezervasyon formunu doldurup bize ileterek sizinle iletişime geçip rezervasyon yaptırmanız mümkündür. Yapılacak konuşma sonrası rezervasyonunuz kesinleştirilir ve ilgili tarih için daire sizin adınıza rezerve edilir.

Daireleriniz ile sitede yer alan fotoğraflar birebir aynı mıdır?

Dairelerimiz tamamen sitedeki fotoğraflarda görüldüğü gibidir. Kesinlikle bir yanıltmaca veya göz boyama söz konusu değildir. Hiçbir şekilde kötü bir sürpriz yaşamazsınız. Resimlerde ve videolarda ne görüyorsanız daireyi teslim aldığınızda da aynı durumla karşılaşırsınız.

Daireye Giriş-Çıkış Saatleriniz Nedir?

Dairelerimiz için giriş saatimiz 13.30, çıkış saatimiz 12.00’dir. Bu saatler dışında bavulunuzu ve eşyalarınızı muhafaza edecek yer ihtiyacınız olursa bize haber vermeniz yeterlidir.

Fiyatlara hangi hizmetler dahildir?

Fiyatlarımıza dairede kullanacağınız elektrik, su, klima, doğalgaz, aidatlar, kapıcı hizmeti, internet kullanımı gibi hizmetler fiyatlarımıza dahildir. Siz sadece dairenin günlük kiralama bedelini ödersiniz.