Kahramanlar Günlük Kiralık Daire

Kahramanlar Günlük Kiralık Daire hizmetinin verildiği bölge yaklaşık orta yaş grubunun ağırlıklı olduğu eğitim seviyesi yüksek bir bölgedir. Bu da konukların rahatı için çok önemlidir. İşte bu yüzden bölgenin eğitim seviyesine, yaş ortalamasına dikkat edilmektedir. Kahramanlar Günlük Kiralık Daire hizmetinin verildiği bölgenin genelde iş gezileri, konferans, sempozyum, sergi, seminer gibi aktiviteleri içermesinden dolayı insanlar uzun süreli gezilerde ev konforu özelliğinde olan Kahramanlar Günlük Kiralık Daire hizmetini tercih etmektedir. Dairelerin site içinde olmaması da konukların tercih nedenidir.  Kahramanlar Günlük Kiralık Daire Fuarın Cumhuriyet kapısına yürüyüş mesafesi kadardır. Kahramanlar Günlük Kiralık Dairelerinin şehrin merkezi bir yerinde olması da konuklara ulaşım ve rahat gezi olanağı sağlamaktadır.

Kahramanlar Günlük Kiralık Daire hizmetinde adli vaka yaşanmamıştır. Konukların güvenliğine önem verilmektedir.

Neden Kahramanlar Günlük Kiralık Daire?

Günümüzde hızlı yaşamın getirdiği çeşitli kolaylıklar vardır. İş nedeniyle sürekli şehir değiştiren insanlar ev ortamından hoşlanıyor ama otelden hoşlanmıyorsa günlük kiralık daireleri tercih ederler. Kahramanlar Günlük Kiralık Daire hizmetinde konukların rahatına dikkat edilmektedir. Misafirler için ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.

Dairelerde LCD televizyon ve Receiver bulunmaktadır. Sınırsız ve ücretsiz Wifi hizmeti sunulmaktadır.

Sessizliğe, huzura önem veren hizmette daire duvarları ses geçirmezdir.2 -3 odalı daireler olduğu gibi stüdyo daireler de bulunmaktadır.

Dairelerde lüks koltuk takımları, açılır kapanır rahat kanepeler ve tek kişilik koltuklar ve halılar bulunmaktadır. Yatak odalarındaki yataklar 180*2.00 ölçülerindedir.

Kahramanlar Günlük Kiralık Daire hizmetinde banyo Hilton banyodur ve ikişer tane saç kurutma makinası, banyo havlusu, yüz havlusu, ayak havlusu ve terlikler bulunmaktadır. Aynı zamanda 24 saat sıcak su hizmeti kesintisiz verilmektedir. Tüm dairelerde ütü ve ütü masası bulunmaktadır.

Konuklara kuru temizleme için ücretsiz hizmet verilmektedir.

Konuklar İçin Alışveriş Yapılıyor Mu?

Kahramanlar Günlük Kiralık Daire hizmetinde konukların konforu için dikkatli bir özen gösterilmektedir. Gerektiğinde konukların yemeklerini kendileri yapabilmeleri için tüm mutfak araç ve gereçleri konulmuştur. Aylık ve haftalık gelen konukları için istek doğrultusunda alışveriş yapılmaktadır. İstek doğrultusunda alınan bu tüm ihtiyaçlar mutfakta uygun yerlere ve buzdolabına konulmaktadır. Dairelere gelen konuklar için bu kolaylık sağlanmaktadır. Mutfakta ısıtıcı, kahve makinası, fırın gibi ekipman da bulunmaktadır.

Kiralık Daire Hijyen Mi?

Kahramanlar Günlük Kiralık Daire temizlikte hijyene önem vermektedir. Kurumsallaşmış temizlik şirketleriyle anlaşmıştır. Dairlerde haftalık ve günlük temizlik profesyonel kurumsallaşmış şirketlerce yapılmaktadır.