Konak Günlük Kiralık Daire

Konak Günlük Kiralık Daire hizmetinin verildiği bölge İzmir’in tarihi mekanlarının ve alış veriş merkezlerinin bulunduğu alandadır. Tarihi Kemeraltı çarşısı ve Kızlarağası han yakın mesafededir. kiralık Daire hizmetinin verildiği alan aynı zamanda İzmir’de her semte kolayca ulaşımın sağlanabildiği gerek vapura gerekse metro vb. ulaşım araçlarına oldukça yakındır. Yine gerek Opera ve Bale gerekse Atatürk Kültür Merkezi gibi sanatsal alanlara yakın olan daireler konuklarına bu alanda da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kordun gezisi yapmak isteyip sahildeki yakın mekanlarda denize karşı simit çay keyfi yapmak Konak Günlük Kiralık Daire konuklarının tercihleri arasındadır. Dairelerin site içinde olmaması da Kiralık Dairelerimize ayrı bir özellik katmaktadır. Konak Günlük Kiralık Daire Alsancak popüler alanlarına da yürüme mesafesindedir. Odalarımız şehrin güvenli ve merkezi bir yerinde olması da konukların tercih nedeni olmaktadır.

Konak’ta Günlük Kiralık Daire Neden Tutmalıyız?

Günümüzde kısa da olsa iş için veya dinlenme amaçlı da olsa insanlar sakin ve merkezi yerleri tercih etmekteler tamda bu noktada firmamız konuklarına bunu sunmaktadır. Bununla birlikte misafirlerine ev ortamını da aratmamaktadır. Dairelerde sunulan ücretsiz ev ortamı hizmetleri seçkin misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Konak Günlük Kiralık Dairelerde konukların memnun kalacağı stüdyo ve çok odalı daireler mevcuttur. Ses geçirmez özelliğe sahip odalarda ücretsiz wifi hizmeti verilmektedir. Konak Günlük Kiralık Daire özellikleri içinde Hilton banyo 24 saat sıcak su hizmeti ve ikişer tane saç kurutma makinası, banyo havlusu, yüz havlusu, ayak havlusu ve terliklerle birlikte ütü ve masası da bulunmaktadır.

Kiralık Daireler Temiz Oluyor Mu?

Konak Günlük Kiralık Daire temizliğe oldukça önem vermektedir. Günlük değişen yatak takımları ve yine günlük değişen banyo ve yüz havluları kullanılmakla birlikte kaliteli temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Temizlik şirketleri özenle seçilmiş olup kurumsal olanları tercih edilmiştir. Dairelerde temizli günlük olarak bu kurumsal şirketler tarafından yapılmakta ve tarafımızdan da denetlenmektedir.